Sprawdzone rozwiązania dla branży rolniczej. Nie czekaj i zaufaj profesjonalistom już dziś!
telefon Infolinia: 888 764 466
telefon Maków, ul. Akacjowa 34

Wóz paszowy DAFAGRO RAPTOR

Wozy jednoślimakowe Małe Fermy

Wóz paszowy DAFAGRO RAPTOR nagrodzony złotym medalem na targach Ferma Bydła 2013 to maszyna, która wyróżnia się zwartą, solidną i prostą konstrukcją. W podstawowym wyposażeniu zbiornik wozu ma w ścianach dwa duże, nowoczesne kontra-noże wspomagające rozdrabnianie paszy oraz boczne drzwi wyładunkowe (tylne, prawe lub lewe), sterowane bezpośrednio z traktora. Z uwagi na to, że są to produkty najwyższej jakości, wszystkie maszyny objęte są serwisem i gwarancją przez 3 lata.

sprzedaż traktorów i maszyn rolniczych

Zalety kosza roboczego

duża pojemność kosza

szerokie drzwi wyładunkowe sterowane z traktora

dwa kontra-noże we wszystkich pojedynczych modelach

wytrzymałe i mocne włoskie przekładnie

zabezpieczenie przed przeciążeniem na wale

wytrzymałe, wysokiej jakości wałki

rura przeciwwysypowa w standardzie

sprzedaż traktorów i maszyn rolniczych

TMR

Za sprawne przygotowanie TMR odpowiada duży pionowy ślimak napędzany od WOM (540 obr./min), o wzmocnionej konstrukcji, wyposażony w 5, 6 lub 8 odpornych na zużycie, trwałych noży wykonanych ze stali chromowo-wanadowej, zapewniający skuteczne cięcie i mieszanie przy niewielkim zapotrzebowaniu mocy

Zalety ślimaka

ślimaki o wzmocnionej konstrukcji - odporne na ciężką pracę

duża liczba noży na jednym ślimaku – szybkie cięcie paszy

nowoczesna konstrukcja ślimaka zmniejsza zużycie paliwa

możliwość regulacji położenia noży na ślimaku

sprzedaż traktorów i maszyn rolniczych

Przekładnia

Solidna, wzmocniona konstrukcja

Solidna i wytrzymała przekładnia planetarna włoskiej firmy Comer Industries zapewnia bezawaryjną pracę i sprawne przeniesienie mocy. Dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji oraz wysokiej sprawności przekładni wozy z serii DAFAGRO RAPTOR mogą pracować ze starszymi ciągnikami (np. C-360). Maszyna ta zapewnia dobre cięcie składników paszy przy małym zużyciu paliwa.

sprzedaż traktorów i maszyn rolniczych

Maszyna już w podstawowej wersji wyróżnia się dobrym wyposażeniem, którego najważniejszym elementem jest waga elektroniczna włoskiej firmy Digi Device, typ Five UF3, obsługiwana na wozie. Urządzenie, które jest w standardzie wszystkich naszych wozów, waży z dokładnością do 1% i umożliwia zaprogramowanie 15 różnych receptur, składających się z 15 komponentów każda. Wyposażenie seryjne uzupełnia rura wokół krawędzi zbiornika, zapobiegająca wysypywaniu się paszy, drabinka, mechanicznie regulowana podpora i wałek przekaźnika mocy do WOM. Wóz DAFAGRO RAPTOR osadzony jest na solidnej osi włoskiej firmy ATW, o przekroju 70 mm, ze wzmacnianymi kołami na felgach 10.0×75-15.3. Każdy wóz wyposażony jest w zaczep obrotowy z certyfikatem bezpieczeństwa.

Wśród licznych opcji są drugie drzwi wysypowe, transporter z taśmą gumową z przodu lub z tyłu wozu, podający paszę na obie strony, napędzany silnikiem hydraulicznym firmy Sauer-Danfoss. Sterowanie elektrycznie odbywa się za pomocą roz-dzielacza elektrycznego Bondioli&Pavesi. Wszystkie transportery są wyposażone w regulowane, łatwe w smarowaniu francuskie łożyska zewnętrzne SNR. Możliwe jest także wykonanie ślimaka z krawędzią wzmocnioną stalą nierdzewną oraz koła o podwyższonej nośności.

Dane techniczne

table

Wozy jednoślimakowe

sprzedaż traktorów i maszyn rolniczych